Rezervy: United – Liverpool 0:0

Remízou 0:0 skončilo utkání mezi rezervami Manchesteru United a Liverpoolu. Trenér B – týmu Ole Gunnar Solskjaer měl k dispozici brankáře Tomasze Kuszczaka i záložníka Zorana Tosice, který nastoupil v útoku.

 

Zápas se hrál na Most Lanne v Altrinchamu. V základní sestavě United se objevilo i pár hráčů, kteří trénují s Áčkem United. Byli to mj. Rodrigo Possebon, Zoran Tosic a také polský reprezentant Tomasz Kuszczak. 

 

Srbský mladík nastoupil v útoku vedle Machedy a Brandyho a spolu tvořili docela nebezpečné útočné trio. Byl to právě Tosic, kdo jako první zahrozil. Po jeho nahrávce na Drinkwatera se dobrým zákrokem předvedl brankář Liverpoolu Gulacsi.

 

Dobrý výkon v bráně předvedl Tomasz Kuszczak, který musel párkrát hasit chyby v obraně domácích. Možno dodat, že v obraně předvedl solidní výkon i bratr Jonnyho Evanse – Corry.

 

Oba týmy se tedy rozešli spravedlivou remízou 0:0.

 

 

  Rezervy: Manchester United – Fc Liverpool 0:0

United: Kuszczak – James, Evans C, Chester, de Laet – Martin (69. Bryan), Possebon, Drinkwater – Brandy (69. Derbyshire, Macheda, Tosic (46. Petrucci)

L’pool: Gulacsi – Degan (46. Mendy), Kelly, Spearing, Darby – El Zhar, Plessis, Pacheco, Bruna (61. Weijl) – Ngog, Simon (72. Palsson)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.