Ronaldo se údajně upsal Realu

Podle španělského tisku již záložník The Red Devils odsouhlasil podepsání nového kontraktu a pokud se v létě nepřipojí k Realu Madrid, bude muset zaplatit tučnou pokutu.

Jak již bylo zmíněno v nadpise, pokud se portugalský reprezentant v létě letošního roku nepřipojí ke španělskému mistrovi z posledních dvou let, bude muset do Madridu poslat částku ve výši 20 milionů eur. Hráčův agent, Jorgy Menéz, podepsal s bývalým prezidentem Realu Calderonem před-kontrakt se souhlasem Cristiana. Alespon takhle vše citují španělské sportovní deníky.

Cena hvězdného záložníka se odhaduje na 100 milionů eur. Okolo tohoto přestupu se roznítilo mnoho diskusí a hádek již minulé léto, tehdy se ale podařilo United udržet si nejlepšího hráče světa za rok 2008 na Old Trafford. Pro Calderona by to prý byl sen, kdyby se podařil tento přestup nakonec po všech těch hádkách a zbytečných provokacích jak z jedné, tak i druhé strany, uskutečnit.

Nový prezident "Bílého baletu" Florentino Peréz se však nechal slyšet, že ho nezajímá samotný Ronaldo a jeho případný přínos pro tým, ale to, že se mu podařilo přivést na Santiago Bernabeu jednu z největších hvězd současného fotbalu.

K těmto otiskům, které byly vydány španělskými sportovními deníky, se zatím nikdo z Manchesteru ani samotný Cristiano Ronaldo nevyjádřili.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.