Chelsea a Liverpool promrhali své šance na titul, ví Giggs

The Red Devils mají nyní dvoubodový náskok v tabulce Premier League nad svými rivaly, a proto veterán Ryan Giggs tvrdí, že jak Blues, tak i Reds to budou mít nyní velmi těžké sesadit United z čela ligy.

Poté, co svěřenci kouče Beníteze zaváhali na půdě Wiganu, mají United v současné tabulce náskok dvou bodů na druhou Chelsea, navíc na Old Trafford ještě přijede v únoru v rámci dohrávaného kola Fulham, nebotˇ tento zápas byl odložen. Manchester United je tedy na nejlepší cestě obhájit ligový triumf z předešlých dvou sezon.

Na začátku roku to ale vše vypadalo opačně, na Old Trafford se moc nedařilo a za hlavní aspiranty na titul byli považování především Chelsea a právě Liverpool, který navíc vše potvrdil svým posledním vystoupením v roce 2008, kdy vypráskal Newcastle United na jeho hřišti 5:1. Jenže naštěstí se oběma klubům přestalo na nějakou dobu výsledkově dařit a za to svěřenci Sira Alexe Fergusona nabrali na plných otáčkách, což je opět vyhouplo do čela nejuznávanější soutěže světa.

,, Uprostřed sezony jsme jeli do Tokia a opravdu nikdo z nás nečekal, že se všechno obrátí v náš prospěch tak rychle," uvedl Giggs. ,, V Japonsku jsme zvítězili a jak říkám, takovou rychlostí, jakou jsme se dokázali dostat do čela Premier League, to je skvělá věc," dodává vesele.

United tedy útočí na třetí ligový titul v řadě, ale samotný pětatřicetiletý levonohý záložník si je jist, že cesta na vrchol bude ještě dosti složitá a trnitá. ,, To nejhorší nás ještě teprve čeká. Přijdou zápasy Ligy mistrů, FA Cupu, Carling Cupu a do toho všeho se ještě vloží liga, takže čas ještě ukáže, jak na to doopravdy jsme. Nejhorším si ještě projdeme," domnívá se Giggs.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.