Preview PL: West Bromwich Albion – Manchester United

Dnes si hráči United mohou upevnit první místo v Premier League. Musí ale dnes porazit poslední tým tabulky West Bromwich Albion.

 

United

 

Siru Alexi Fergusonovi bude ve hře chybět 12 hráčů (!), kteřími jsou Fabio, Welbeck, Ji-Sung Park, Nani, Jonny Evans, Anderson, Rafael, Rooney, Brown, Evra, Ferdinand a dlouhodobě zraněný Owen Hargreaves.

 

Kvůli problémům se zraněnými obránci bude zřejme Darren Fletcher na pravém kraji obrany. Není ale jisté, jestli naskočí do hry Cristiano Ronaldo, který měl problémy se žaludkem. Šanci hned od začátku možná dostanou i mladíci Chester, Macheda nebo Eckersley. Zřejmě už bude připraven naskočit hned v základní sestavě i lednová posila Tosic.

Baggies

Tým Baggies bude poztrácet kapitána Jonathana Greeninga, který má úraz kolene, který si přivodil v zápase s Burnley.

Manažer WBA, Tony Mowbray naznačil, že jeho tým bude spoléhat na perfektní obranu a budou vyrážet do častých protiútoků.

Poslední zápas

18.10.2008, Old Trafford: Man United – West Brom 4:0 (56. Rooney, 69. Ronaldo, 72. Berbatov, 90. Nani)

Nominace

West Bromwich Albion: Carson, Kiely, Hoefkens, Robinson, Cech, Pele, Zuiverloon, Hodgkiss, Donk, Koren, Brunt, Kim, Dorrans, Teixeira, Morrison, Valero, Bednar, Miller, Beattie, Moore, Simpson, Fortune

Manchester United: van der Sar, Kuszczak, Foster, Fletcher, Neville, Vidic, Chester, O’Shea, Eckersley, Ronaldo, Carrick, Scholes, Possebon, Gibson, Tosic, Giggs, Berbatov, Tévez, Macheda

 

 

 Můj Tip: 1:2

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.