Fergie: Ronaldo je důvěřivý hráč

Kouče Manchesteru United podle vlastních slov neznepokojuje současná forma Cristiana Ronalda a rovněž vyloučil možnost, že by si potugalský hráč světa za rok 2008 málo věřil.

Ačkoli si je hvězdý křídelník z Old Trafford vědom, že jen stěží se mu podaří zopakovat lonskou spanilou sezonu, ve které dokázal nasázet neuvěřitelných 42 brankek, tvrdí, že to na něj nemá žádný vliv. Poté, co vystřídal v zápase proti Tottenhamu jen pár minut po začátku druhého poločasu kvůli nepříjemného bacilu, který jej trápil, by měl být zcela připraven pro dnešní duel s West Bromwichem Albion.

Nicméně, portugalský reprezentant se v dnešním souboji s klubem Romana Bednáře pokusí rozvlnit sít´ za zády Scota Carsona a to už jen kvůli faktu, že za posledních 13 zápasů se trefil jen jednou – z penalty proti Derby County.

,, Nemyslím si, že by Ronaldo měl problémy s důvěřivostí. Naopak, já se domnívám, že tento chlapec hodně věří ve své vlastní schopnosti," prozradil Sir Alex. ,, Ano, je pravdou, že letos třeba neproměnil již několik šancí, které by v minulé sezoně normálně golově zužitkoval, ale prozatím deset branek již dal a myslím, že minimálně dalších deset ještě na své konto přidá," dodává.

,, Na konci sezony bude podle mě mít přes dvacet branek, což je na záložníka fantastická vizitka," podotkl závěrem skotský manažer. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.