Van der Sar se pokusí překonat rekord

Pokud Edwin Van der Sar v dnešním utkání proti West Bromwichi Albion udrží čisté konto, vytvoří nový rekord Premier League.

Pokud 38letý holandský brankář Manchesteru United v dnešním utkání udrží alespoň 84 minut čisté konto, potom překoná rekord Premier League v neprůstřelnosti, který momentálně drží český brankář Chelsea Petr Čech, který v sezóně 2004/2005 neinkasoval v anglické lize po dobu 1025 minut. Pokud by byl tento rekord překonán, určitě by to byl pozoruhodný okamžik, hlavně poté, co obranu Manchesteru United trápí velké zdravotní potíže. V obraně Red Devils museli už zaskakovat mladíci jako Fabio da Silva, Jonny Evans či Richard Eckersley.

"Edwinův klid a koncentrace nám dávají velkou sílu a chytá opravdu dobře, tak jako ještě nikdy nechytal. Během naší nedávné série byl určitě na vrcholu. V následujících týdnech budeme hodně potřebovat jeho zkušenost, protože ve vzduchu už je cítit titul a doufám, že ho to motivuje ještě k lepším výkonům", řekl manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.