Rezerva: Blackburn – Manchester United 2:1

Rezerva Manchesteru United prohrála s rezervou Blackburnu 2:1.

První branku utkání vstřelil v 55. minutě chilský hráč Carlos Villanueva, když tvrdou střelou nedal Benu Amosovi v brance United žádnou šanci. Obrana United sice reklamovala, že si střelec úvodní branky zpracoval míč rukou, ale rozhodčí byl jiného názoru. Blackburn přidal druhý gól hned o dvě minuty později. Martin Olsson dobrou přihrávkou našel opět Carlose Villanueva a ten přidal svůj druhý gól v zápase. Manchesteru se podařilo snížit v 61. minutě, když celou akci rozjel Davide Petrucci a zakončoval Febian Brandy. Následně mohl vyrovnat Matty James, ale ani jeden z jeho dvou střeleckých pokusů se neujal. V základní sestavě United nastoupila i nová posila Ritchie De Laet, který ale moc nezaujal a v zápase dostal žlutou kartu a mohl být rád, že jej rozhodčí po dalším faulu nevyloučil. Rezerva Manchesteru United tak nakonec prohrála 2:1 a byla to pro ní teprve třetí ligová porážka z dosavadních sedmi utkání. Další utkání rezervy je na programu tento čtvrtek proti Liverpoolu.