Potlesk pro mistra přihrávek Michaela

Dimitar Berbatov sice mohl  zaplnit titulky svým vítězným gólem proti Spurs v sobotu – ale pravděpodobně opravdovým strůjcem tohoto vítěství byl jiný, bývalý hráč Tottenhamu.

Michael Carrick se předvedl další skvělou přihrávkou, poslal míč mezi obránce na Berbatovův rozhodující gól ve 36. minutě. Tímto momentem si vysloužil nejenom chválu z úst trenéra – "Úžasná přihrávka od Michaela Carricka," rozplýval se Sir Alex – ale také od druhého středopolaře Paula Scholese.

"Bylo to skvělé zakončení od Dimitara, ale myslím si, že byste si měli také všimnout té vynikající přihrávky od Michaela," řekl Scholes pro MUTV. "Přihrávka rozhodila obranu a Berba měl jednoduchý úkol, uklidit míč do sítě, což taky udělal bezvadně."

Z nízkého, pravého rohu připravil Carrick i první gól pro Paula Scholese. Touto trefou smazali United překvapivé, rychlé vedení Spurs a zároveň to byla první trefa Scholese v této sezóně. Přesto někteří lidé tvrdí, že to byl vlastní gól Toma Huddlestona.

"Byl to docela špatný začátek, hráli jsme laxně a byli jsme za to potrestáni," odpovídal Scholes. "Ale dokázali jsme se zvednout, hráli jsme čím dál více dopředu a dáli jsme šťastný gól. Jestli byl můj? Jestliže to spadlo do sítě tak ano, pokud ne, tak ne."

Přestože chyběl celý říjen, listopad a začátek prosince díky zranění, cítí, že jeho první gól přišel docela pozdě. "Není to dobré, máme leden, polovina sezóny je za námi, chcete skórovat trošku dřív, než v tuto chvíli" řekl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.