Hiddink: Gerrard je lepší než Ronaldo

Podle ruského kouče má středopolař Liverpoolu větší cenu než hvězdý záložník United.

Ronaldo získal v poslední době spoustu ocenění, tím posledním byla cena pro nejlepšího hráče světa. Mnoho individuálních úspěchů si vysloužil především díky působivé minulé saezoně, ve které coby křídelní hráč dokázal nasázet neuvěřitelných 42 branek a pomohl tak Manchesteru k zisku titulu v Premier League a rovněž se velkou měrou podílel na triumfu v Lize mistrů.

 Cena pro nejlepšího fotbalistu světa pořádaná společností FIFA je volena kouči a kapitány všech národních týmů z celého světa, nicméně bývalý lodivod Realu Madrid a současný kormidelník ruské fotbalové reprezentace, Nizozemec Guus Hiddink, se nechal slyšet, že právě Steven Gerrard měl být oným mužem přebírajícím cenu pro Fifa World Player of the Year.

,, Cristiano Ronaldo vypadá na hřišti velmi dobře, také postavou se líbí a samozřejmě jeho vlasy jsou na místě a navíc vítězství ohledně individuálních ocenění mu přidalo také na lesku," načal Hiddink. ,, Ale já preferuji jednoznačně Gerrarda. Má vynikající techniku, bojuje pro tým, má obrovský týmový duch a celkově jeho postoj ke hře na hřišti je vynikající. Je to hráč, kterého fanoušci hodně milují a vidí se v něm, ke všemu přináší do klubu lásku již od dětství," myslí si nizozemský manažer ve službách ruské sborné.

,, Neznám na světě jiného fotbalistu, který disponuje těmito vlastnostmi. Je to typ hráče, který se mi mnohem více líbí než Cristiano Ronaldo. Ovšem, Ronaldo je rychlý a má mnoho jiných schopností, ale to je asi tak všechno. Například Xavi a Messi nehrajou hodně na sebe, ale spíše týmově," ví Guus.  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.