Debutanti si vysloužili chválu

Tři debutanti se včera představili v zápase proti Tottenhamu – Fabio, Eckersley i Tošič a všichni tři sklidili za svůj výkon jenom slova chvály.

Četná zranění možná otestují Fergusonův tým až do posledního šroubku, ale rovněž je zde možnost hrát pro mladé nadějné fotbalisty, z nichž někteří se už představili při včerejším vítězném zápase proti Spurs.

,, Hráli opravdu dobře," řekl Paul Scholes MUTV. ,, Fabio hrál velmi dobře a je velká škoda, že si přivodil zranění. Ale potom i Eckersley zahrál solidně, na to, že skoro tři měsíce marodil se zraněným kolenem a najednou naskočil ihned do prvního týmu, tak hrál dobře.  A Zoran přišel na hřiště a těsně před koncem, takže zalepil naši defenzivu a neudělal žádnou chybu," zhodnotil výkon mladíků autor první branky včerejšího zápasu.

 Fabio, jehož bratr Rafael už odehrál v rudém dresu 18 zápasů, svým výkonem určitě zapůsobil na všechny fanoušky, kteří byli přítomni na Old Trafford. Jenže těsně po začátku druhé půle musel ze hřiště odejít, protože ho trápil lýtkový sval. ,, Bratr da Silvy má temperament, je vyhraný," řekl Sir Alex. ,, Rovněž je to vítězný typ. Stejně jako Rafael i Fabio miluje hru, hodně útočí a je tam vždy vidět zapálení pro hru," prozrazuje kouč.

Také brankář Ben Foster se cítil v brance bezpečněji, když před ním hrál Brazilec Fabio a jeho výkon samozřejmě pochválil. ,, Důvěra, to je to, co těmhle dvojčatům nechybí. Od doby, co zde přišli, předvádějí fantastický fotbal. Akorát Fabio má smůlu na zranění, nicméně je to určitě velký příslib do budoucna," myslí si Foster. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.