Mladý pár na seznamu zraněných

Nad klubem z Old Trafford se uvázala v posledních dnech kletba, která pomalu plní seznam zraněných hráčů. Po dnešním postupu přes Spurs se do černé listiny zapsali i mladíci Danny Welbeck a debutant Fabio.

Osmnáctiletý Welbeck odkulhal v závěru utkání a následně byl nahrazen novou akvizicí v podobě Srba Zorana Tošiče. Ještě dříve ale zápas skončil pro debutujícího obránce Fabia, který odešel krátce po poločasové přestávce a na jeho místo se postavil další mladík Richard Eckersley.

,, Dannymu Welbeckovi byl přišlápnut kotník, ale můžu s klidem říct, že se nejedná o nic vážného. Zato je ale jisté, že nebude k dispozici v úterním zápase proti West Bromwichi," prozradil manažer Ferguson na pozápasové tiskovce. ,, Další mladík Fabio má natažené lýtko, takže to je pro něj určitě veliké zklamání, nebotˇ vlastně před pár dny se zotavil z jiného dlouhodobého zranění. Jinak ale hrál velmi dobře," pochválil Jihoameričana skotský stratég.

,, Nemuseli jsme je ztratit, ale zato mám stále k dispozici Fletchera, Giggse,  Gibsona a Possebona, kteří jsou v plné síle. Se záložníky a útočně laděnými hráči nemám problém. Nejvíce nás to bolí v obraně, kde už skoro nemá kdo hrát," zamýšlí se.

Sir Alex před zápasem s Tottenhamem vyřadil deset hráčů, kteří do utkání nenastoupí a téměř "zkompletoval" celou jedenáctku, nebotˇ nad startem Portugalce Cristiana Ronalda visel otazník z důvodu nemoci, jenž ho před utkáním trápila. ,, Dnes ráno se šel na Cristiana podívat lékař. Měl nějaký bacil a myslím, že se to projevilo i na hřišti. Nemyslím si, že byl pro utkání plně připraven. Ale jeho přístup ke hře je skvělý a je vždy dobré ho mít v týmu, protože nahání soupeři strach. Nicméně mohu potvrdit, že v úterý bude hrát," je si jist Ferguson. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.