Giggs ignoruje lichotivé předpovědi fanoušků

The Reds moná vyhrají v letoní sezoně všechny čtyři soutěže, to znamená jak FA Cup, Carling Cup, Premier League, tak i nejprestižnější klubovou soutěž. Tyto zvěsti ale odmítá Ryan Giggs, který říká, že hráči momentálně vůbec o takovéto monosti nerozmýlejí.

Poté, co si svěřenci Sira Alexe zajistili účast mezi nejlepšími šestnácti týmy letošního ročníku Champions League a následně dokázali v Japonsku vyhrát Mistrovství světa klubů, se můžou borci z "Divadla snů" v současnosti plně koncentrovat pouze na domácí záležitosti. Aktuální lídr Premier League se již ted´ může těšit na finále Carling Cupu proti Tottenhamu a dnes se stejnému soupeři postaví i ve čtvrtém kole FA Cupu.

United, kteří se uchází o dašlí trofeje od svého posledního triumfu v srpnu minulého roku, kdy vyhráli Community Shield, se nyní jak již nám všem dobře známo trápí především kvůli zraněným hráčům, kterých v posledních týdnech neustále na seznamu přibývá víc a víc. Ale Giggs cítí, že tým je dost silný na to, aby se s tímto problémem dokázal vypořádat a dodává, že nyní je každý "zdravý" hráč důležitý a musí na hřišti odevzdat to nejlepší.

,, Doufáme, že poslední zranění nebudou nijak vážného charakteru, nebotˇ fotbalisté jako Patrice, Wayne, Wes a Rio se musí vrátit co nejdříve zpět. Moc by nám to pomohlo," je si jist veterán. ,, Lidé o nás nyní mluví jako o předčasných vítězích na všech čtyřech frontách, ale my jakožto hráči to musíme ignorovat a vůbec to nebrat v potaz. Samozřejmě se pokusíme dostat se v FA Cupu jak nejdále to půjde a již nyní se těšíme na finále ve Wembley. Takže dnes FA Cup a poté zase liga s West Bromwichem," dívá se dopředu Giggs.

,, V každém zápase jakékoli soutěže musíme podat co nejlepší výkon a vyhrát," burcuje své spoluhráče. Nicméně podle svých slov je Giggs nyní po trofejích hladový jako nikdy předtím a to je možná dáno i jeho věkem. ,, Myslím si, že má motivace je obrovská, dávám do toho všechno, protože nikdy vlastně nevíte, že to může být třeba Vaše poslední příležitost vyhrát. Každopádně v takovéto situaci jste více soustředěný a rozhodný," deklaruje 35- letá star v rudém dresu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.