Scholes chce vítězství v FA Cupu

Scholes řekl, že by chtěli Reds nadále pokračovat ve vítězné sérii i v zítřejším zápase s Tottenhamem.

Kromě prvního zápasu v semifinále Carling Cupu proti Derby, kdy Manchester podlehl na půdě Derby výsledkem 1-0, od listopadu Fergusonovi borci dokázali ve všech utkáních vyhrát nebo alespoň remizovat, a také vyhráli posledních 9 zápasů z 10. V zítřejším 4. kole FA Cupu proti Tottenhamu nenastoupí mnoho hráčů kvůli jejich zranění, ale Scholes věří, že schopnosti týmu jsou dost dobré k tomu, aby si udrželi nedávnou dobrou formu.

 

„Celý rok jsme říkali, jak velký a kvalitní tým jsme a to se teď ukáže v období několika dalších týdnů. Máme dosti energie a tu si chceme samozřejmě udržet. Z Japonska jsme se vrátili s trofejí Club World Cup a nedávno jsme si zajistili místo ve finále Carling Cupu, cože je krásné,“ řekl pro MUTV.

 

„Liga pro nás byla během několika uplynulých týdnu velice důležitá. Naším cílem bylo se dostat zpátky do čela tabulky a to jsme taky dokázali. Doufáme, že zítra postoupíme a budem pokračovat v úspěších i nadále,“ pokračoval.

 

Tottenham dokázal ve středečním zápase přejít přes Burnley do finále Carling Cupu a kromě zítřejšího zápasu s United, mají příští úterý na programu důležitý zápas v lize proti Stoke. Manažer Spurs Harry Redknapp odhalil, že v zápase s United postáví „ mišmaš tým“, kdy dá šanci hráčům z rezervy a hráčům co se často neobjevují v sestavě.

 

„ Docela mě to překvapilo, jelikož FA Cup patří mezi kvalitní turnaje, a také jsme si myslel, že klub jako Tottenham chce tento turnaj vyhrát. Pravděpodobně má ale Redknapp za úkol jiné cíle, než vyhrát FA Cup, například zlepšení v Premier League ve které se Spurs zrovna dvakrát nedaří. Bylo by to katastrofální, kdyby Spurs sestoupili. Jsem si jistý, že nespadnou.Takže Premier League je pro ně v aktuální chvíli prioritou,“ řekl Scholes.

 

„My jsme se zaměřili na výhru. U klubu jako United se očekává zisk trofejí a právě FA Cup je pro nás jednou z těch důležitějších. V našem týmu jsou hráči, kteří už hráli ve finálových zápasech a dokázali získat trofeje a chceme, aby se to opakovalo,“ zakončil Paul.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.