Preview: Manchester United – Tottenham Hotspur

Již zítra v 18:15 středoevropského času se na Old Trafford odehraje utkání v rámci 4. kola FA Cupu mezi Manchesterem United a Tottenhamem Hotspur.

 

V družině Alexe Fergusona budou chybět kvůli zranění tito hráči: Rafael Da Silva, Anderson, Nani, Jonny Evans a Ji Sung Park. Otazník visí nad startem dvou veteránů – Garym Nevillem a Ryanem Giggsem.

 

 Od prvních minut bude zřejmě v sestavě Darren Fletcher. Zcela určitě nenastoupí Wayne Rooney, Owen Hargreaves, Wes Brown, Rio Ferdinand a ani Patrice Evra.

 

Manažer Tottenhamu, Harry Redknapp se vyjádřil, že po velmi težkém souboji proti Burnley v semifinále Carling Cupu nechá své nejlepší hráče na lavičce nebo na tribuně a bude hrát s "mišmaš týmem", což znamená, že bude hrát s hráči z rezervy nebo hráči A – týmu, kteří se nedostávají tak často do hry.

 

 FAKTA ZÁPASU

 

– Oba týmy se utkají 5. března, kdy se koná finále Carling Cupu. United postoupili přes Derby a Hotspur již přes zmiňované Burnley.

 

NOMINACE

 

Manchester United: van der Sar, Kuszczak, Foster, Neville, Eckersley, Vidic, Chester, O’Shea, Fabio, Ronaldo, Fletcher, Carrick, Scholes, Gibson, Possebon, Tošic, Giggs, Berbatov, Tévez, Welbeck, Macheda

Tottenham Hotspur: Alnwick, Hutton, Gunter, Dawson, Woodgate, Rocha, Assou-Ekotto, Bale, Bentley, Zokora, Huddlestone, Gilberto, Modrić, Ghaly, Taarabt, Pawliuczenko, Dos Santos, Defoe

 

 Zápas bude řídit pan Peter Walton z hrabství Northampton.

 

 ŘEKLI PŘED ZÁPASEM

 

Paul Scholes: "V poslední době máme velmi dobrou formu a chtěli bychom v ní pokračovat. Budeme se snažit proti Tottenhamu vsítit branku hned v úvodních minutách, aby se nám zbytek zápasu hrál líp. Naším cílem je postoupit do finále FA Cupu."

 

Harry: Redknapp: "Máme před sebou těžká utkání a tak zápas s Manchesterem United bereme jako druhořadý. Pokud Alex poslouchá, tak v sobotním utkání pošlu na hřiště "mišmaš tým". Doufám, že naši fanoušci nebudou naštvaní, ale včera jsme hráli prodloužení a tak jsme dost unaveni. Hráči, kteří proti Burnley nehráli, v sobotu nastoupí, ale klíčové hráče budu šetřit, jelikož si nemůžeme dovolit další zranění."

 

Tip redaktora: 3:1

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.