Carrick odpovídá na dotazy fanoušků

Anglický záložník Michael Carrick byl vyzpovídán fanoušky Manchesteru United…

Kdo je podle tebe nejlepším záložníkem všech dob?
Wow, těžká to otázka. Je těžké říct jenom jednoho. Mohu mluvit jenom o těch, s kterými jsem hrál, nebo proti kterým jsem hrál. Vybral bych Scholesyho, stejně tak jako Roye Keana. A Patrick Vieira. To jsou pro mne tři nejlepší.

V jakých dalších sportech si dobrý?
Jestli jsem v tom dobrý nevím, ale mám rád golf. Nehraju to tak moc, jak bych si přál, ale baví mě to.

Komu si fandil jako malý kluk a pamatuješ si na svůj první zápas?
Když jsem byl mladý, tak jsem fandil Newcastelu United a matně si pamatuju, jak jsem je viděl hrát proti Queens Park Rangers v St. James‘ Parku. Nevím, kolik mi bylo let.

Byl si na různých místech světa, ale jaké bylo nejdivnější jídlo, které si kdy jedl?
Abych řekl pravdu, když s United jedem pryč, vozíme si s sebou vlastního kuchaře a pokud ne, tak se snažíme jíst takové věci, které jsou podobné těm, které bychom jedli v Anglii. Místní kuchyni opravdu nezkoušíme – protože si musíme být jisti, že jíme to správné jídlo. V každém případě ale nemám moc zájem zkoušet jiné věci. Rád jím prostě to, co dobře znám.

Kdyby si byl Sir Alex, koho by si do mužstva přivedl?
To je těžká otázka. Myslím si, že máme opravdu talentované mužstvo a momentálně nemohu přijít na žádnou slabinu. Ve světě fotbalu je opravdu několik dobrých hráčů, ale nikdo, kdo by mě uchvátil.

Oženil ses ve stejný den jako Gary Neville a Steven Gerrard. Byla to shoda okolností nebo chytrý způsob jak ušetřit za večeři pro hosty?
Do jisté míry obě dvě možnosti. Ne, byla to čistě shoda okolností. Vím, že jsem svatbu plánoval dva roky, takže to byla náhoda.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.