Manchester United je ve zdravotní krizi

Manchester United se bude muset obejít bez Andersona i Jonny Evanse v následujících třech týdnech.

Jak 20letý záložník Anderson, tak 21letý obránce Jonny Evans museli být v zápase Carling Cupu proti Derby County odneseni na nosítkách kvůli zranění. Oba dva hráči mají zdravotní problémy s kotníkem a mimo hru budou tři týdny.

"Anderson podstoupil vyšetření a není zde žádná zlomenina. Ale jsou zde poraněné nějaké vazy. Myslím, že bude mimo hru tři týdny. Jonny Evans bude mimo hru také tři týdny", řekl Sir Alex Ferguson.

V utkání proti Derby County se zranili také obránce Rafael a záložník Nani a ani tito dva hráči nenastoupí v sobotním utkání FA Cupu proti Tottenhamu. Obránce Rafael musel opustit hřiště ještě před koncem prvního poločasu poté, co si poranil stehno a mimo hru bude zhruba měsíc, zatímco Nani má zdravotní problémy s tříslem a chybět bude jeden týden.

"Do zápasu proti Tottenhamu nemohou nastoupit tito hráči: Rio Ferdinand, Anderson, Nani, Rafael, Patrice Evra, Wayne Rooney, Wes Brown, Jonny Evans, Owen Hargreaves a Park Ji-Sung. Stále ale máme k dispozici Dimitara Berbatova, Carlose Teveze a Cristiana Ronalda. Ale budeme muset povolat nějaké mladíky", řekl Sir Alex Ferguson, podle kterého by v obraně mohl zaskočit Darren Fletcher a šanci by mohli dostat také mladíci Fabio a Richard Eckersley.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.