Sheringham: Berbatov je hráč jako žádný jiný

Bývalý útočník Manchesteru United Teddy Sheringham si nemůže vynachválit současného ůtočníka United Dimitara Berbatova.

Oba dva útočníci přišli z White Hart Lane do United. Teddymu se podařilo získat v roce 1999 s United Treble a dále jim vystřílet další 3 tituly. Dimitar, může v takový úspěch zatím jen doufat. Sheringham přesto trvá na tom, že Berbatov se honosí všemi nezbytnými kvalitami, k tomu, aby pomohly United k zisku trofejí. “

 

 "Jsem velký fanoušek Dimitara.Myslím si, že hráče jako on nenajdeme. Mnoho lidí říká, že Berba po hřišti jen chodí, z málé části je to možná pravda, ale když už míč dostane, dokáže zrychlit a přejít přes obránce. Fanoušci Tottenhamu si budou jistě pamatovat Berbův gól proti Charltonu před pár lety, kdy nádherným trikem zmátl obránce a skóroval do vzdálenějšího rohu branky, to bylo nádherné,“ řekl pro manutd.com.

 

„ Dělá nečekané věci a ty ho dělají hráčem jako je on. Je to velice chytrý hráč a to se projevuje a i na jeho práci s míčem. Jeho hru si opravdu užívám.Rozumím jak mohl zklamat některé jeho fanoušky. Někteří lidé totiž od něj chtějí vidět víc nadšení do hry, ale to je jeho styl hry. Pokud jde o mě tak já to miluji.“

 

Co se týče kritiky tak ta se nejspíš dostaví tento víkend kdy se United střetnou s jeho bývalým klubem v FA Cupu.“ Nejsem si jist jak na něj budou reagovat fanoušci. Myslím si, že si všichni uvědomovali, že opustí Tottenham. Každý věděl, že to jednou příjde. Ale taky si myslím, že hodně fanoušků bylo zklamáno jakým způsobem opustil Spurs,“ řekl 42. letý Sheringham.

 

„Doufám, že si lidé budou pamatovat co dokázal v dresu Spurs. Nemyslím si, že Dimitar cítí nějaký extra tlak, k tomu, aby se prosadil proti jeho bývalému klubu tuto sobotu. Když hrajete za United cítíte, že musíte ukázat svoje kvality, když vcházíte na hřiště. Většinou jste v situaci, kdy Vám jde každý tým po krku, ale to Vás vždy nabudí. Nepotřebujete nějakou extra motivaci k tomu, aby jste hrály dobře. Pokud jde o mně a sobotní zápas tak Vám upřímně řeknu, že ještě nevím, komu budu fandit v sobotu. Obvykle chci , aby vyhrály jak United tak Spurs,“ uzavřel.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.