Zachránce Tevéz

Nejtěžší část sezony nastává právě v těchto chvílích a kádr „zdravých“ hráčů se zužuje. Kdo tedy pomůže týmu překonat krizi zranění? Že by Carlos Tevéz?

Populární Argentinčan se dokázal střelecky prosadit v úterním klání proti Derby County v rámci Carling Cupu poté, co šikovně hlavou zakončil skvělý centr Brazilce Rafaela da Silvy. Nyní však všichni vyhlížejí nejbližší zápas, který je naplánován na sobotu, kdy na Old Trafford přicestuje z Londýna HarryRedknapp se svou armádou, aby vyřadil v rámci nejstarší pohárové soutěže světa, FA Cupu, domácí svěřence brýlatého skotského manažera Sira Alexe Fergusona. V tomto zápase se tedy vlivem zranění některých pravidelných účastníků základní sestavy, mezi nimiž je i Wayne Rooney, předpokládá nasazení mladého argentinského dravce. Navíc hned v úterý se Manchesteru postaví do cesty výkonnostně stoupající West Bromwich Albion a následující pondělí bude chtít obrat United o body Everton.

,, Není příjemné ztratit v téhle situaci takového hráče, jako je Rooney. Ale na druhou stranu je zde možnost ukázat se pro Carlose Tevéze," řekl ex-manchesterský Paddy Crerand.

,, Všichni víme, že Carlos je zklamaný a otrávený z toho, jak často ho kouč posílá na hřiště. Ale fanoušci ho mají rádi a jsou si vědomi, že týmu může hodně pomoct. Je mezi příznivci The Reds velmi oblíbeným top hráčem," dodává.

Pokud se podíváme na statisiku maličkého, ale zato dobře technicky vybaveného útočníka, tak z celkových 37 zápasů United nastoupil tento háč s číslem 32 na zádech k 32 utkáním – samozřejmě z toho však proseděl většinu na lavici náhradníků. Proto je v poslední době velmi často v médiích spojován s odchodem z "Divadla snů". Nicméně, fanoušci United dali během zápasu s Derb County svému manažerovi Fergusonovi jasně najevo, že chtějí, aby rychlík s čelenkou na hlavě i nadále oblékal rudý dres.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.