Nani: Vím, že se musím zlepšit

Hráč Manchesteru United Nani ví, že pokud se chce v druhé polovině sezóny probojovat do základní sestavy, musí se zlepšit.

Luis Nani přišel do Manchesteru United v létě roku 2007 ze Sportingu Lisabon za 19 miliónů liber a hned ve své první sezóně na Old Trafford slavil úspěch, když s týmem vyhrál jak Premier League, tak Ligu Mistrů. Tato sezóně je ale pro portugalského reprezentanta úplně jiná a záložník zatím v Premier League nastoupil pouze ke třem utkáním a mnoho fanoušků začalo spekulovat o tom, zda-li má Nani na to, aby působil v Manchesteru United. Nani ale v posledním utkání proti Derby County předvedl slušný výkon, který okořenil první brankou utkání.

"Minulá sezóna byla dobrá. Se svojí hrou jsem byl spokojen a byl jsem rád, že pomáhám týmu. V této sezóně jsem doufal, že by to mohlo být lepší. Když dostanu šanci, mým cílem je hrát lépe než na začátku sezóny. Chci hrát více. Rád bych hrál více utkání, ale není to stejné jako v minulé sezóně. Cítím se dobře, když se snažím dělat pro tým maximum. V některých zápasech se mi vedlo dobře, v nějakých zase ne, ale to je fotbal. Když nehrajete každý týden, trpí tým vaše fyzička. Ale v tréninku se snažím a připravuji se na další zápas a doufám, že budu hrát. Mým cílem je pomoci klubu. Pokud se mi to podaří, bude to pro mne jen dobře. Je těžké, když hrajete jedno utkání a pak dvě další už ne. Chcete si udržet rytmus zápasů. Potřebujete hrát tři, čtyři nebo pět utkání v řadě, aby jste získali jistotu a zapracovali na vaší fyzičce. Když máte vysokou sebedůvěru, můžete dělat cokoliv", řekl Luis Nani.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.