Sir Alex Ferguson o zraněných hráčích

Manchester sice ve včerejším utkání porazil Derby County a postoupil do finále Carling Cupu, ale několik hráčů domácích se zranilo.

Obránce Rafael musel ze hřiště už v prvním poločase poté, co si poranil stehno. V druhém poločase jsme pak mohli vidět, jak kulhá Jonny Evans, který si poranil kotník. V závěru utkání odkulhal i Nani a po konečném hvizdu rozhodčího musel být na nosítkách odnesen Anderson, který má také poraněný kotník po srážce s Gilesem Barnesem. Sir Alex Ferguson potvrdil, že Anderson bude muset na rentgen, aby se ukázal rozsah jeho zranění, zatímco Rafael bude mimo hru zhruba tři týdny. Obránce Jonny Evans by se měl dát do pořádku během týdne, což by je dobrá zpráva, jelikož Rio Ferdinand je stále na marodce.

"Anderson půjde na rentgen, je tam nějaké zranění, ale nevíme přesně jaké. Dnes večer se nám zranilo několik hráčů, což není dobré. Evansovi se obnovilo zranění kotníku, které ho trápí už několik týdnů, ale snad bude do týdne v pořádku. Rafael má poraněné stehno, bude mimo hru několik týdnů", řekl Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.