Preview semifinále Carling Cupu: Derby County

 Jestli Manchester United chce hrát ve finále Carling Cupu, tak musí dnes porazit Derby County nejlépe o dvě branky. První zápas skončil vítězstvím Derby County 1:0.

 

Na svou šanci v sestavě United čeká Zoran Tosic, který přišel do Manchesteru United z Partizanu Bělehrad. Od prvních minut také pravděpodobně uvidíme Darrona Gibsona, Rodriga Possebona, Fabia da Silvu a Dannyho Welbecka. Určitě hrát nebude Edwin van der Sar a Dimitar Berbatov. Oba dostali po zápase s Boltonem Wanderers volno.

 

Do sestavy Derby County se vrací Paul Connolly a Jordan Stewart. V dnešním zápase ale neuvidíme Nathana Ellingtona a Clauda Daviese. 

 

 

 

NominaceManchester United: Kuszczak, Foster, Amos, Rafael, Neville, Vidić, Evans, Chester, O’Shea, Fábio, Ronaldo, Nani, Carrick, Scholes, Fletcher, Gibson, Possebon, Anderson, Giggs, Park, Tošić, Tévez, Welbeck, Macheda.

Derby County: Carroll, Bywater, Connolly, Stewart, Nyatanga, Davis, Todd, Camara, Albrechsten, Hines, Green, Kaźmierczak, Commons, Savage, Sterjovski, Barnes, Davies, Teale, Addison, Barazite, Ellington, Villa, Hulse

 

 

Můj tip: 3:1 

 

 Omlouvám se, že toto Preview je velice stručné, ale je to stále lepší, než kdyby jste neměli žádné předzápasové informace. Děkuji za pochopení.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.