Neville: Čeká nás ještě tvrdá práce

Gary Neville uvedl, že i když je Manchester United momentálně na prvním místě v tabulce, čeká jej ještě hodně tvrdé práce.

Manchester United v posledním utkání uspěl na hřišti Boltonu, když se v úplném závěru utkání střelecky prosadil Dimitar Berbatov. Tato výhra vynesla Manchester United do čela tabulky Premier League, aspoň do dnešního večera, kdy se Liverpool střetne v derby s Evertonem. United v poslední době vyhrávají často těsným rozdílem a navíc vždy skórují až v závěru utkání. Gary Neville ale není překvapen tím, že jeho mužstvo rozhodne až v posledních minutách utkání. Podle Neville je Manchester vždy odměněn za velkou snahu a trpělivost po celých 90 minut, ale je si vědom toho, že k zisku titulu vede ještě dlouhá cesta.

"Sunderland, Stoke a Bolton proti nám hráli podobným způsobem a na konci zápasu nebyli odměněni, jelikož jsme zůstali trpěliví a neztrázeli jsme koncetraci. Nejdůležitější věcí je to, že na konci to zvládneme. Ve všech těchto utkáních jsme získali odměnu, jelikož jsme předváděli dobrý fotbal a protihráči byli více unavenější a přestávali být s našimi hráči. V tomto klubu si nikdy nemyslíte, že jste prohráli. To je naše motto už několik let – "Vždycky je šance". Ale víme, že nás čeká ještě tvrdá práce. Víme, že nemůžeme vyhrát titul už v prosinci a lednu", řekl kapitán Red Devils Gary Neville.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.