Ronaldo není na prodej ani za 120 mil. liber

Podle Sira Alexe Fergusona má Cristiano Ronaldo cenu zhruba 120 miliónů liber, i tak ale vzkazuje do Realu Madrid a Manchesteru City, že nemají žádnou šanci portugalského hráče získat.

V posledních týdnech se opět objevily dlouhotrvající spekulace, podle kterých by mohl Ronaldo zamířit do Realu Madrid, který je za nejlepšího hráče světa ochoten zaplatit 115 miliónů eur. Manchester City sice dokazuje, že každý hráč má svou hodnotu poté, co vypadá nadějně příchod Brazilce Kaka za neuvěřitelných 107 miliónů liber, ale podle manažera United Sira Alexe Fergusona je Ronaldo neprodejný.

"Pokud má Kaka cenu 100 miliónů liber, potom Cristiano Ronaldo a Lionel Messi musí mít podobnou cenu. Cristiano byl navíc vyhlášen World Player of the Year, takže musí mít ještě větší cenu, mohli bychom říct, že má cenu tak 120 miliónů liber. Není ale žádná šance, že bychom ho prodali a postoj majitele klubu je stejný jako můj. Cristiano se zde už usadil. V létě jsme tvrdě pracovali na tom, abychom toho dosáhli, a myslím si, že si uvědomil, že individuální ceny by mohl získat skrz tým Manchesteru United", řekl Fergie pro Daily Star Sunday.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.