Hargreaves podstoupil další operaci

Zdravotní problémy Owena Hargreavese ještě nejsou zdaleka u konce.

Záložník Reds podstoupil již druhou operaci s jeho kolenem.Od doby co v roce 2007 přestoupil Hargreaves do Manchesteru, doprovází Owena samá zranění. Jeho problémy s kolenem mu nedovolí zasáhnout ani do právě probíhající sezóny.

 

Bývalý hráč Bayeru podstoupil operaci k vyřešení jeho problémů s kolenem, které ho doprovázeli již minulý rok, a tak musel podstoupit v Americe druhou operaci, kde ho bude mít na starost chirurg Richard Steadman, který se již proslavil prací se špičkovými fotbalisty.

 

Daily Mail a Sunday Mirror oznámí, že Hargreavese čeká další operace a jeho kariéra je v ohrožení. Pro Daily Mail promluvil jeden nejmenovaný zdroj: „Owen doufá, že operace proběhla v pořádku, ale my čekáme jak to dopadne.V žádném případě nečekejte, že Owen tuto sezónu nastoupí. Buďme realisté a čekejme jak to dopadne. Owen má skvělou náladu a brzo se chystá vrátit do Anglie a začít s rehabilitací.“

 

Owen vyhrál v minulé sezóně s United Premier League a Ligu Mistrů, ale v této sezóně stihl před zraněním pouze dva zápasy a to zápas s Chelsea a Liverpoolem.Navzdory jeho zranění stále zůstává důležitým členem v Manchesteru United a Sir Alex Ferguson a jeho lidé doufají, že se rychle zotaví.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.