Neville: Trpělivost nás dovedla k vítězství

Gary Neville pochválil svůj tým pro jejich displínu a trpělivost ve hře s Boltonem

Kapitán Reds připustil, že trpělivost byla rozhodující pro vítězství proti Boltonu dnes odpoledne. Gólem v 90. minutě zajistil útočník Berbatov vítězství na poslední chvíli, když už se zdálo že zápas skončí bezbrankovou remízou. V rozhovoru po zápase pro Sky Sports, Neville pochválil jeho tým pro dobrou disciplínu, a také řekl, že jeho tým si zasloužil vyhrát.

 

„ Pokračujeme v dobrých výkonech, v dnešním zápase jsme se dokázali koncentrovat až do poslední minuty,a ke konci se nám naše koncentrovanost vyplatila. Během zápasu jsme měli dost šancí.Mohli jsme dát gól dřív, ale museli jsme čekat až do poslední minuty na gól“ , řekl Gary.

 

Bolton si také dokázal vytvořit pár šancí, které ale nestačily na zdolání Van Der Sara, který si připsal již 10. po sobě jdoucí čistý štít. Dnešní vítězství nás posunulo na první příčku. Navzdory pozdnímu gólu, si Neville nedělal starosti, že by gól nemusel přijít. Gary řekl: „Nesmíme podlehnout panice, víme že pokud budeme hrát naši hru, týmy se unaví a jediná chyba v koncentraci, či jeden muž si neuhlídá svého hráče nebo nějaké podobné chyby a hra je v našich rukou jako jsme to dokázali dnes na konci zápasu“.

 

Díky nepřítomnosti Wayna Rooneyho dostal vedle Berbatova v základní sestavě šanci Carlos Tevez a právě on dokázal přihrát Dimitarovi na vítězný gól.“ Berbatov čekal uprostřed hřistě na přihrávku a nakonec to po 90 minutách přislo a právě od Teveze“.

 

Výsledkem 1-0 skončil i zápas s Wiganem, který se konal ve středu a Neville přiznal, že tento výsledek není pro United neobvyklý.“ Tuto sezónu jsme často vyhrávali výsledkem 1-0 . Myslím, že všichni víme, že můžeme vyhrát zápasy poměrem 3-0,4-0 a dát několik gólů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.