Maradona: Tevez je v Manchesteru otrávený

Carlos Tevez prozradil Maradonovi, že není šťastný z jeho role náhradníka od doby, kdy přestoupil Dimitar Berbatov do Manchesteru.

V nedávném rozhovoru byla argentinská legenda a současný trenér Argentiny Maradona tázán na několik otázek, včetně budoucnosti Carlose Teveze.

 

„ Carlos byl velmi naštvaný, že nehrává a já mu doporučil, aby se zklidnil“, řekl El Diego, který ještě nedávno nabádal Carlose k přestupu do Interu Milán.

 

Ačkoli Tevez bývá tuto sezónu často na lavičce, od příhodu bulharské hvězdy Dimitara Berbatova, nedávné zranění Wayna Rooneyho by ho mělo alespoň na pár her posunout do základní sestavy.

 

Zda bývalý hráč Bocy Juniors bude v příští sezóně hrát na Old Trafford je ve hvězdách. Red Devils měli dost času na uzavření smlouvy s Tevezem již dříve, stejně jako s Fraizerem Cambellem či Dannym Welbeckem, kdy United klidně mohli rozhodnout i o levnějších nabídkách. Tevezovi vyprší po konci této sezóny jeho dvouleté hostování v Manchesteru United. Momentálně Teveze vlastní iránský obchodník Kiavash Joorabchian.

 

United se prý zalekli ceny 32 miliónů liber , kterou požadoval West Ham za Teveze pro stálou dohodu.

 

Inter, Barcelona, Chelsea či Real Madrid všechny tyto kluby mají zájem o Tevezovi služby a West Ham by byl rád, kdyby prodej Teveze přinesl více než 20 miliónů liber.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.