Vida je klíčem

Nemanja odevzdal ve středu proti zápasu s Wiganem jeden z nejlepších výkonů z týmu Reds . Sir Alex Ferguson požaduje stejný výkon i v zítřejším zápase s Boltonem, kde bude Manchester muset čelit velké marodce v obranné řadě

V obraně určitě nenastoupí Rio Ferdinand, který má stále problémy se zády, ale prozatím se neví zda nastoupí Jonny Evans, který si ve středečním zápase přivodil menší zranění. Sir Alex Ferguson velice chválil výkon Nemanji , který skvěle odolával hráčům Wiganu ve vzdušných i fyzických soubojích. A byl by rád, kdyby podobný výkon předvedl v zápase s Boltonem.

 

„Nemanja byl včera velkolepý, to mi dává naději, že se můžeme vypořádat s problémy v zítřejším zápase, které možná příjdou.Jsou velmi dobří ve vzdušných soubojích, ale doufám, že se s tím vypořádáme“, dodal Fergie.

 

Útočníci jsou velmi často oceňování, ať už ruznými trofejemi či poctami, ale Boss řekl, že Vidova snaha vždy byla a bude oceňována na Old Traffordu.

 

„Vždy jsem říkal, že třeba Denis Irwin mohl hrát dobře každý zápas, ale vůbec nikdo se o něm nezmínil. Jenže my jsme vždy věděli jak je kvalitní hráč. To samé platí u Nemanji. Je fantastický“.

 

27letý obránce patří mezi klíčové postavy týmu Reds a hlavně mezi klíčovou postavu obranné linie Reds, která už udržela 9 čistých štítů v Premier League za sebou.

 

„Vida a Edwin byli základními stavebními kameny k překonání rekordu, oba dva byli vyjímeční a k tomu musím přidat i dobrý výkon Evanse. Doufáme, že bude zítra k dispozici“.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.