O´Shea: Obrana je důležitá

John O´Shea řekl, že kvalitní obrana by mohla být perfektní základ pro zisk již třetího titulu ve třech letech v Premier League.

Reds si ve včerejším zápase s Wiganem rozšířili svůj počet zápasu s konečným výsledkem 1 – 0 na číslo devět,a tím byl vytvořen nový klubový rekord. John byl součástí 4. členné obrany, která včera dostávala Latics do úzkých, ale řekl, že zápas s Wiganem byl složitější než vypadal.

 

“Byl to těžký zápas, a tak je pro nás čisté konto pozitivní. Jsme pyšní na rekord, ale to je základ pro každou úspěšnou sezónu, kterou jsme měli. Udržení čistého konta je pro nás důležité a víme, že bude mnoho důležitějších utkání k tomu, aby přišly“ , řekl pro MUTV.

 

United vstoupili do utkání rychlým gólem, když již v 1. minutě překonal brankáře Wayne Rooney, ale v průběhu hry už toho moc Manchester nevymyslel.

 

„Občas se to stane, když vstřelíte brzký gól, že to nabudí soupeře k větší aktivitě.Musím ocenit Wigan, hráli kvalitní a nátlakovou hru a nedovolili nám dostat se do našeho tempa.“

 

 „Někteří jejich útočníci jsou perfektní. Já jsem měl obtížnou práci a Valenciou, on je docela rychlý.Asi chápete proč mají zájem ostatní kluby o některé hráče z Wiganu. Mají talent a Wigan bude mít složité udržet je.“

 

 Včerejší výkon United neměl energii a sílu jako v zápase s Chelsea.

 

„Nebyli jsme schopní dostat se na takovou úroveň jako v zápase s Chelsea.Mohli jsme být pryč z dohledu, kdybychom proměnili více našich šancí v prvním poločase“.

 

„Věděli jsme, jak byla tato hra důležitá.Mluvili jsme o tom, když jsme jeli do Japonska, věděli jsme, že dohrávky budou složité. Toto byla první a my jsme udrželi čisté konto a získali tři body“.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.