Manchester United – Wigan Athletic 1:0

Manchester United pokořil včera na Old Trafford 1:0 Wigan Athletic v dohrávce Premier League. Jediná branka celého utkání padla hned v první minutě a postaral se o ni Wayne Rooney.

Již v 1. minutě šli Red Devils do vedení, Kdy Skoroval Wayne Rooney po přihrávce od Cristiana Ronalda. O chvíli později se střelec úvodní branky zranil a musel ho vystřídat Carlos Tévez.

Ve 25. minutě  se objevil v dobré pozici Wilson Palacios, ale připraveného Edwina van der Sara nepřekvapil. O chvíli později stál Tévez úplně sám proti Kirklandovi, ale minul levou tyč.

Ve 34. minutě se snažil Nani o střelu, která ale letěla vysoko nad. Poté se snažil o střelu ještě Paul Scholes, ale jeho střela byla zblokována. Po 1. poločase byl stav 1:0 pro United.

Po přestávce se nemohl dostat žádný tým do tempa, teprve až v 64. minutě se dostali hráči Wiganu ke slovu, kdy by lepší než hráči united, ale každý jejich pokus byl zblokovány. Hráči United odolali tlaku Wiganu, tudíž mohli mít více radosti, protože nakonec zvítězili výsledkem 1:0.

Manchester United – Wigan Athletic 1:0 (1:0)