Manchester United se zúčastní Asia tour 2009

Výkonný ředitel Manchesteru United David Gill dnes oznámil, že anglický tým v létě pojede na soustředění do Asie. Pro United to bude pátá návštěva Asie v posledních deseti letech.

Manchester United se poprvé představí v Indonésii (Jakarta), další zápasy sehraje v Jižní Koreji (Soul), v Malajsii (KUala Lumpur) a v Číně. Manchester tak bude mít znovu příležitost představit se asijským fanouškům, u kterých jsou United velmi oblíbení. United začnou turné 16. července zápasem v Číně. O čtyři dny později se představí v Jižní Koreji. 24. července pak Rudí ďáblové nastoupí proti výběru indonéské fotbalové ligy na Gelora Bung Karno Stadium. Poslední zápas anglický tým sehraje 26. července proti Malajsii.

"Naše turné do Asie jsou vždy speciální. Atmosféra, kterou fanoušci vytvoří, je úžasná. Klub si užívá obrovské podpory na celém kontinentu a je skvělé dát fanouškům šanci vidět jejich hrdiny v akci na vlastní oči. Toto turné nás zavede na nová místa – budeme hrát v Malajsii, kde jsme naposledy hráli v roce 2001 a zápas v Indonésii slibuje nové zkušenosti", řekl David Gill.

Program turné:
Čína – datum bude ještě upřesněno
Jižné Korea – 20. července
Indonésie – 24. července
Malajsie – 26. července

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.