Cristiano Ronaldo: Vracím se do formy

Cristiano Ronaldo přiznává, že zatím nehraje v takové formě, jako v minulé sezóně, ale věří, že časem se vrátí do své optimální formy.

Cristiano Ronaldo měl skvělou minulou sezónu, když nastřílel celkem 42 branek a očekává se, že dnes získá cenu FIFA World Player of the Year. V létě ale portugalský reprezentant podstoupil operaci kotníku, která jej vyřadila z úvodu nové sezóny. Hráč měl během letního přestupového termínu plnou hlavu Realu Madrid. Jeho forma v této sezóně není tak fascinující a zatím nastřílel devět branek. Ronaldo přiznává, že nehraje v největší formě, ale také uvádí, že nikdo si nemůže udržet tak velkou formu po několik sezón.

"Uveďte mi jednoho hráče, který hrál dvě, tři nebo čtyři sezóny ve vrcholné formě? To je nemožné. V poslední sezóně jsem si vedl skvěle, ale v této sezóně, podle mého názoru, nehraju špatně, nastřílel jsem už deset branek. Vrátil jsem se po zranění a lidé ode mne čekají více a více. Není to lehké, ale cítím se v dobré formě a myslím si, že Cristiano se zase stává lepším a lepším. Pokud se mi nebude dařit v této sezóně, tak v té další určitě", uvedl Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.