Ferguson po zápase

 Sir Alex Ferguson zaskočil hodně fanoušků, když nahradil Michaela Carricka Ryanem Giggsem. Ryan ale ukázal úžasný výkon a United porazili Chelsea 3:0.

 

 Ryan Giggs byl hnacím motorem United, což ocenili i fanoušci na Old Trafford, kteří jej vyprovodili potleskem ve stoje, když v 80. minutě na jeho místo přišel Michael Carrick.

 

" Ano, Ryan hrál úžasně. Připravoval jsem ho na tento zápas, proto odpočíval v jiných zápasech. Dva týdny před zápasem s Chelsea jsem jemu i Fletcherovi řekl, že oba budou hrát proti Chelsea. Myslel jsme si, že tento zápas pro ně bude ideální. Ryan umí skvěle držet míč a jeho levá noha dělá protihráčům problémy. Michael Ballack si s ním nevěděl rady," řekl Ferguson.

 

" Mohlo to být nebezpečné. Je těžké se rozhodnout, když je v mém týmu 23 skvělých hráčů. Chtěl jsem postavit tým, který vyhraje a potěší fanoušky. Dnes se naštěstí vše podařilo a jsem spokojený," dodal Fergie.

 

Ryan Giggs mohl asistovat při brance Cristiana Ronalda, ale jeho hól nebyl uznán.

 

 " Cvičili jsme ten signál na tréningu. Když nad něčím takovým pracuji, a pak se to tak lehce pokazí, tak to hodně zamrzí. Bylo vidět, že Rooney si postavil míč a lehce se jej dotkl. Viděl to Ryan, přiběhl a rozehrál. Samozřejmě že by to jinak neudělal. Naštěstí z dalšího rohu padla branka," dodal Ferguson.

 

Podle Fergusona rozhodla branka Vidice.

 

" Ta branka byla velmi důležitá. Otevřela skóre, čímž se otevřel střed hřiště a my jsme mohli vstřelil ihned více branek. Výhra 3:0 mne potěšila. Je to opravdu skvělý výsledek, když hrajete proti Chelsea," přiznal Ferguson.

 

" Je to pro nás velký den. Ukázalo se, že pomalu doháníme Liverpool. Máme ještě dva zápasy k dobru a dnešní vítězství nás jistě povzbudí. Musíme na Old Trafford vyhrávat všechny zápasy. Pokuď to dokážeme, můžeme se dostat před Liverpool," zakončil odhodlaně Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.