Ronaldo: Jsem skromným člověkem

 Cristiano Ronaldo v rozhovoru pro Sunday Mirror řekl, že mu peníze neovlivnily myšlení. Jeho majetek se odhaduje na 18 miliónů liber a stále roste. Přesto Ronaldo tvrdí, že je skromným chlapcem z Madiery.

 

Ronaldo získal ocenění pro Nejlepšího Hráče v Evropě. V pondělí pravděpodobně získá trofej i od FIFA.

 

" Můj domov vypadá lépe, než ten před deseti lety, ale to nezměnilo můj charakter, myšlení ani ambice. Chovám se stejně, i když mám milióny, nebo nemám," řekl Ronaldo.

 

" Když jsem začínal hrát na Madeiře, tak jsem snil o tom, že se stanu profesionálním hráčem. Nikdy jsem si nemyslel, že v 18 letech přestoupím do Manchesteru United. Bylo to pro mne šokující. Mým cílem bylo to, abych dobře hrál. Vždycky, když jsem byl mladý, tak jsem chtěl ukázat své umění a využít svou šanci," řekl Cristiano.

 

" Hrál jsem v Nacionalu dva roky a poté jsem odešel do Sportingu Lisabon. Když jsem poté odešel do Manchesteru United, vše pro mne bylo lehčí," dodal.

 

" Moje máma mi dala šanci. Můj otec a sestra mi říkali, že pokuď chci mít dobrý život, musím bojovat. Jiná rodina by mě v 11 letech z domu nepustila. Rodina mi pomáhala v časech dobrých i zlých. Díky nim jsem tak vysoko," řekl.

 

" Myslím na fotbal. Když jsem měl pět, šest, nebo sedm let, vždy jsem dostával jako dárek míč. Nebylo to nic nákladného, žádný počítač, nebo Game Boy. Nikdy jsem o to neprosil," dodal Ronaldo.

 

" Každou sezónou chci být lepší. To se nezmění. Bude to těžké, protože minulá sezóna byla z mého pohledu skvělá. Hraji ve skvělém klubu se skvělými hráči. Chci opět vyhrávat s týmem trofeje," zakončil Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.