Benitez atakuje Fergusona

 Rafael Benitez se hned od začátku Nového Roku pustil slovně do Sira Alexe Fergusona.

 

Manažer Manchesteru United v jednom rozhovoru řekl, že Liverpool FC brzy vypadne z boje o titul, ale zatím má stále 7 bodů převahu nad United. Na odpověd ze strany Beniteze jsme dlouho čekat nemuseli.

 

Španělský manažer řekl Fergusonovi, že se až moc stará do Anglické Fotbalové Federace, čímž narušuje Fair Play ve fotbalu.

 

 " Měli jsme v Manchesteru setkání s manažery a mluvili jsme o tom. Shodli jsme se na tom, že Ferguson atakuje sudí v PL, tedy pana Atkinsona a Hacketta," řekl naštvaný Benitez.

 

" 1. listopadu Manchester United hrál proti Hull City a pan Ferguson dostal pokutu 10 tisíc liber a dvakrát nemohl být na lavičce, protože kritizoval Mike Deana. V poslední sezóně v zápase proti Wiganu neviděl sudí ruku Ria Ferdinanda v pokutovém území. Vyhráli zápas a proti získali titul," řekl Benitez.

 

" Pravda je taková,že FA obvinila Fergusona za kritiku na Martina Atkinsona a Keitha Hacketta, ale Ferguson nebyl potrestán. Je jediným manažerem, který za takové řeči nedostane pokutu a nebude potrestán," tvrdí Benitez.

 

Rafael Benitez ostře zareagoval také na další slova Fergusona.

 

" Byl jsme překvapený, protože jsme měli mluvit o faktech. Myslím, že Manchester United je trochu naštvaný, že není na vrcholu PL. Nechci tady hrát psychologickou hru, protože je na ní ještě velmi brzo," zakončil Rafael Benitez.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.