Gibson je hladový po více příležitostech

Potom co Gibson odehrál poslední dvě pohárová utkání za Manchester United, chce dostat více příležitostí v této sezóně.

 Irský reprezentant v neděli skóroval proti Southamptonu, potom co nastoupil až ve druhém poločase a začal v základní sestavě v posledním utkání United, proti Derby County v prvním semifinále Carling Cupu, které "Ďáblové" nečekaně prohráli 1:0.

 

"Musím uznat, že jsem momentálně spokojený," řekl pro Derry Journal. "Zdá se, že má manažer ve mě důveru a já se budu snažit udělat vše pro to, abych zůstal v jeho plánech. Doufám, že budu moct pokračovat v tom, abych ho mohl zaujmout."

 

"Dostávám více příležitostí tuto sezónu a nadále zůstáváme v FA Cupu – a jestliže dosáhneme finále Carling Cupu – potom budu mít víc šancí zahrát si v prvním týmu. A v průběhu sezóny bych mohl dostat i více příležitostí v ligových utkáních, což je mým cílem."

 

Gibsonův gól proti Southamptonu na St Mary byl jeho prvním gólem za A-tým United.

 

"Velmi tvrdě jsem na sobě v trénincích pracoval a zkoušel jsem zapracovat na svém zakončení," řekl. "Snažil jsem se dostat do pokutového území co nejvíce."

 

"Toto byl můj první zápas v FA Cupu za Manchester United a bylo to úplně něco jiného. Byl to můj největší zápas v kariéře doposud. Opravdu jsem si užíval ten zážitek, hlavně když jsem se dokázal dostat na listinu střelců."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.