Srbové věří, že na Old Trafford uspějí

Nedávné posily Manchesteru United Zoran Tosić a Adem Ljajić věří, že mají schopnosti na to, aby v Anglii uspěli.

Srbská dvojice přestoupila do Manchesteru United minulý týden z Partizanu Bělehrad. Celková částka za oba hráče by se mohla vyšplhat až na 17 miliónů liber, což poukazuje na to, že se od nich hodně očekává. Zoran Tosić věří, že má na to, aby na Old Trafford uspěl a splatil tak důvěru, kterou do něj klub vkládá.

"Na začátku to byl sen hrát za někoho jako jsou United, ale nyní je to realita, s kterou jsem velmi šťastný. V United se chci stát špičkovým hráčem a nechci promarnit příležitost být členem největší fotbalové rodiny. Je to skvělý pocit, ale nyní musím tvrdě pracovat. Přítomnost Nemanji Vidiće bude ohromnou pomocí, jelikož ho znám z národního týmu. Jsem plný důvěry, budu se rychle učit a doufám, že United se mnou můžou velmi brzy počítat", řekl Tosić.

Na Old Trafford přestoupil také 17letý Adem Ljajić, který je taky plný důvěry a uvádí, že je připraven na život na Old Trafford, jakmile se za rok vrátí z hostování v Partizanu Bělehrad. Ljajić se tak připojí k anglickému týmu v lednu roku 2010.

"Všechno se to seběhlo tak rychle. Je mi teprve 17 let, mám nějaké sny a nyní mám o jeden sen více – Manchester United. Nyní se ještě rok budu učit v Partizanu Bělehrad, ale příští leden budu připraven na Old Trafford", řekl talentovaný záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.