Tevez je zklamaný přístupem Manchesteru

Útočník Manchesteru United Carlos Tevez riskuje, že rozhněvá Sira Alexe Fergusona ohledně svých komentářů, že se mu nelíbí, jak klub přistupuje k přestupovým jednáním.

Podle určitých spekulací se obě strany nemohou dohodnout na podmínkách smlouvy a sá manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že nemá vůbec tušení, kdy se vyřeší budoucnost argentinského útočníka. Sám Tevez by si moc přál zůstat na Old Trafford. 24letý útočník pro jedno argentinské rádio ale uvedl, že zatím z Manchesteru United nedostal žádnou nabídku a je zklamán ohledně věcí, které byly řečeny od začátku lednového přestupového termínu.

"Nelíbí se mi, co říká Ferguson, že se mi nelíbí nabídka, kterou jsem dostal, protože já a ani můj agent jsme žádnou nabídku nedostali. Ohledně své budoucnosti nevím vůbec nic. United ví, že pokud mě chtějí, musí zaplatit. Chci zůstat v klubu, ale zatím jsem nedostal žádnou nabídku. Čekám už na ni rok a půl a pořád nic", řekl Tevez.

"Pokud bych musel klub opustit, chtěl bych tak učinit za dobrých okolností. Nyní jsou všechny kluby na stejné úrovni. Pokud přijde nějaký klub a nabídne mi pětiletý kontrakt, klidně ho přijmu s čistou myslí. Podepíšu můj poslední kontrakt, pak počítám s tím, že se vrátím do Boca Juniors. To by mohlo být tak za čtyři až pět let. Chci, aby všichni věděli, že jsme nedostal žádnou nabídku. Nelíbí se mi, že si hrají s našimi fanoušky, kteří mi v každém zápase dokazují, že mě mají rádi", dodal argentinský reprezentant.

"Kdo by nechtěl hrát za Real Madrid? Stejně jako Manchester je to jeden z nejlepších klubů na světě a bylo by mi potěšením za ně hrát", řekl Tevez na případný zájem španělského Realu Madrid.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.