Carlos Tevez: Věřím, že zůstanu na Old Trafford

Carlos Tevez zůstává optimisticky naladěn a uvádí, že stále může do Manchesteru United přestoupit.

Argentinský útočník je v Manchesteru United na dvouletém hostování, které vyprší na konci této sezóny, ale o další budoucnosti útočníka je zatím velmi nejasno. Podle určitých spekulací by Tevez mohl odejít do jiného klubu, kde by dostával více herních příležitostí. Tevez ale uvádí, že chce zůstat na Old Trafford a věří, že zde bude působit i v další sezóně.

"Zatím jsme ještě nezačali s Manchesterem United jednat, ale mým zájmem je zůstat. Sir Alex Ferguson mi řekl, že chce, abych zůstal, a mým přáním je také zůstat hráčem United. Můj kontrakt končí v létě a dohodli jsme se, že na konci sezóny si v klidu sedneme a budeme jednat o nové smlouvě. Nebylo mi nic řečeno o tom, že by to bylo nějak jinak. Není žádný důvod, proč bychom měli jednat teď. Se Sirem Alexem mám skvělé vztahy a doufám, že to tak zůstane i v budoucnu", řekl Carlos Tevez.

Kia Joorabchian, který vlastní hráčská práva na Carlose Teveze, je také přesvědčen o tom, že se nakonec s Manchesterem United dohodne.

"Manchester United naznačil, že by rád získal Carlose na trvalý přestup, ale zatím jsme ještě nezačali jednat. Není důvod nikam spěchat, jeho kontrakt končí až v létě. Carlos vždy říkal, že chce v United zůstat a nic se nemění. Fanoušci ho podporují a on miluje tento klub", řekl Joorabchian.

Nedávno se v tisku objevily zprávy, že Tevez požaduje smlouvu s týdenním platem 125,000 liber. Podle hráče je to ale čistý výmysl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.