Edwin Van der Sar k utkání se Saints

Brankář Manchesteru United Edwin Van der Sar byl spokojen s výhrou 3:0 nad Southamptonem a už se těší na další kolo, kde se United střetnou s Tottenhamem.

"Mohli jsme v losování dostat lehčího soupeře než je Tottenham, ale alespoň budeme hrát na domácím hřišti. Domácí fanoušci nás hodně podpoří a tak máme velkou šanci postoupit do dalšího kola. Chtěl bych vyhrát FA Cup a snad se nám to tento rok povede, jelikož už mi moc času nezbývá", řekl Van der Sar pro MUTV.

Van der Sar byl v utkání proti Southamptonu nejméně zaměstnaným mužem, jelikož Manchester United utkání jasně dominoval. Holandský brankář se tak v utkání proměnil do role diváka zvláště potom, co v 36. minutě byl vyloučen domácí hráč a Saints tak dohrávali zápas s deseti muži. Ačkoliv United zápas zvládli snadno a vyhráli 3:0, podle Van der Sara měl jeho tým také dost štěstí.

"Při první brance jsme měli štěstí. Míč se odrazil od břevna a Danny Welbeck byl na správném místě. Pak přišlo vyloučení, které bylo možná trochu přísné, i když jsem ještě neviděl opakovaný záběr. Červená karta utkání trošku změnila, ačkoliv se Southampton dost snažil. Mají mladý tým a hráli dobře. Nakonec jsme vstřelili tři branky, ale klidně jsme mohli vstřelit čtyři nebo pět branek", dodal zkušený brankář anglického týmu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.