Rooney: Chci vyhrát FA Cup

 Wayne Rooney je připraven a chce, aby jeho tým vyhrál FA Cup, který mu zatím chybí ve sbírce trofejí.

 

Útočník Manchesteru United od příchodu do United vyhrál s týmem Premier League, Ligu Mistrů, Carling Cup i Mistrovství Světa Klubů. Jediné, co mu chybí je nejstarší klubová trofej v Anglii, tedy FA Cup.

 

Rooney řekl, že prohry ve finále, tedy v roce 2005 s Arsenalem a v roce 2007 s Chelsea, jej naštvaly natolik, že dá vše do toho, aby se tento rok objevil ve Wembley.

 

" FA Cup je jediná trofej, kterou jsem nevyhrál a jsem hodně natěšený na to, abych své čekání tuto sezónu ukončil," řekl Rooney.

 

" Jsem frustrovaný z toho, že jsem již dvakrát ve finále této soutěže prohrál a chci, aby se to změnilo. Obě prohry mě velice mrzí, jelikož jsme proti Chelsea i Arsenalu mohli vyhrát, ale oba týmy měli více štěstí. Když jsme v minulé sezóně vyhráli Ligu Mistrů a Premier League, tak nás hodně mrzelo prohrané čtvrtfinále s Portsmouthem. Chceme vyhrát vše, co se dá- to stejné platí i v této sezóně," řekl Rooney.

 

Wayne Rooney také řekl, že každý hráč United myslí vždy na ty nejvyšší cíle.

 

" Když jsem hráčem Manchesteru United a cítím velkou zodpovědnost, tak chci vyhrát všechny soutěže, do kterých nastoupím. Jsem hodně zdeterminovaný na to, aby se mi to podařilo. Máme sílu na to, abychom vyhráli absolutně všechny trofeje v této sezóně. Pokuď budeme mít štěstí, tak se nám to může podařit," zakončil Rooney.

 

TÉMA DISKUZE: Podaří se Rooneymu společně s týmem vyhrát tuto trofej?

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.