Ferguson je naštvaný kvůli rozlosování zápasů

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson si postěžoval na rozlosování zápasů Premier League v této sezóně a tvrdí, že Manchester má v této sezóně velký handicap.

Ferguson je s rozlosováním tak znepokojen, že se chystá poslat oficiální dopis, aby se příště pořádně dohlíželo na rozlosování anglické ligy. Fergusonovi se nelíbí to, že z deseti venkovních zápasů v této sezóně United odehráli devět proti velmi silným soupeřům. Vadí mu také to, že po venkovním zápase v Lize Mistrů Manchester následující ligové kolo vždy hrál na hřišti soupeře.

"Mám pochyby ohledně rozlosování. Neříkám, že se proti nám nějak spikli, ale příští rok určitě někoho pošlu, aby na to dohlédl, to vám můžu zaručit. Prostě nechápu, jak jsme mohli dostat rozlosování jako je toto. Už to říkám několik měsíců, ale rozlosování našich zápasů nám nevyhovuje a myslím si, že jsme v Premier League handicapování. Řekli mi, že to tak nebylo plánované, sakra", uvedl Sir Alex Ferguson.

Vedení Premier League se ale brání, že rozlosování soutěže má na starosti speciálně upravený počítačový program, který v této sezóně nalosoval zápasy United bohužel nešťastně.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.