Potvrzeno: Tosic a Ljajic přestupují do Manchesteru

Zoran Tosic a Adem Ljajic se stali prvními lednovými posilami Manchesteru United.

Po měsících spekulací ohledně přestupu těchto dvou hráčů na Old Trafford je nyní konečně vše vyřešeno a oba hráči oficiálně přestupují z Partizanu Bělehrad do Manchesteru United, i když přestupová částka není nejmenší.

"United s radostí oznamují, že dosáhli dohody s Partizanem Bělehrad na přestupu Zorana Tosice a Adema Ljajice. 21letý Tosic se ihned připojí k týmu Manchesteru a bude nosit dres s číslem 14, zatímco 17letý Ljajic zůstane do konce sezóny na hostování v Partizanu Bělehrad. Tisková konference se uskuteční příští týden", stojí v oficiálním prohlášení anglického klubu.

Původně to už vypadlo, že Tosic do Manchesteru United nepřestoupí, jelikož se obě strany nemohly dohodnout na podmínkách smlouvy. Nyní je ale vše vyřešeno a Tosic se bude snažit prosadit do základní sestavy Red Devils. V budoucnu by měl srbský záložník na levém kraji zálohy nahradit Ryana Giggse. Manchester United sice neuvedl přestupovou částku za oba hráče, ale podle SkySports by měli United zaplatit dohromady 16,3 miliónů liber.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.