Berbatov: Hlavní jsou tři body

 Dimitar Berbatov se probudil po nejhorším týdnu v životě, kdy měl velké problémy s aklimatizací v Japonsku během Klubového Mistrovství Světa.

 

V pátečním zápase proti Stoke City se objevil Berbatov ke konci zápasu a zajistil přihrávkou vítěznou branku a včera jí sám vstřelil v 69. minutě do branky Middlesbrough.

 

" Je to velmi důležité vítězství. Byl to zápas, který jsme museli vyhrát a jsem spokojený, že se nám to podařilo. Byli jsme lepší a měli jsme hodně střel na branku," dodal Berbatov.

 

" Nakonec jsme vstřelili pouze jednu branku, ale důležité je, že nám to stačilo k tomu, abychom získali 3 body. Výhra je velmi těžká, ale také velmi důležitá," řekl Berbatov.

 

" Jsme stále v boji o titul a hrajeme svou hru. Máme dva zápasy k dobru a nadále můžeme vyhrát Premier League. Jestli oba zápasy vyhrajeme, tak budeme v ideálním rozpoložení, abychom mohli atakovat Liverpool," dodal Berbs.

 

 " Budu se snažit střílet více důležitých branek. S pomocí spoluhráčů jdeme za svým cílem a můžeme dojít hodně daleko," zakončil Dimitar Berbatov.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.