Neville: Nikdy neříkej nikdy

 Kapitán Manchesteru United přiznal, že ani na chvíli nepochyboval o vítězství nad Stoke, přestože byl zápas velmi dlouho vyrovnaný.

 

" Víme, že stačí si vytvořit jednu dobrou šanci, kterou naši skvělí útočníci využijí. Víme, že nesmíme panikařit, že musíme být trpěliví a musíme čekat. Jsou to velmi důležité tři body, což jste mohli vidět při oslavách branky. Byla to skvělá přihrávka Berbatova. Je hodně důležité, že máme na lavičce hráče, kteří můžou změnit obraz hry," dodal Gary Neville.

 

Fanoušci Manchesteru United by po včerejším zápase neměli děkovat pouze útočníkům, ale také obráncům, kteří hráli skvěle.

 

" Naše obrana byla v tomto zápase velmi dobrá. Je to důležité také pro naší psychiku. Stoke má velmi vysoké hráče. Snažili se navíc hrát dopředu. V podobném duchu kdysi hrál Crystal Palace, nebo Wimbledon. Proti nám se ale hraje těžce, protože máme stejně dobrou obranu jako útok," dodal Neville.

 

Kapitán Manchesteru United pochválil také Johnnyho Evanse, který nahradil zraněného Ria Ferdinanda.

 

" Evans je velmi dobrým středním obráncem, což potvrdil v tomto zápase. Johnny má rád fyzicky náročné zápasy. Kdysi hostoval v Sunderlandu, který hrál Championship, kde se hraje převážně fyzicky a silově. Tam se musí bojovat o každý míč," zakončil Gary Neville.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.