Scholes očekává úspěchy

 Paul Scholes má naděje, že Manchester United vyhraje v této sezóně všechny poháry. Nedávno se vrátil do hry po tříměsíční přestávce a teď chce pomoct svým kolegům k zisku všech trofejí.

 

V této chvíli mají hráči United na svém kontě v této sezóně vítězství v Community Shield Cupu a na Klubovém Mistrovství Světa. Určitě je mrzí sprnová porážka se Zenitem v Superpoháru Evropy, protože by měli kompletní sbírku titulů.

 

United jsou na velmi dobré cestě to dokázat. Jsou také v semifinále Carling Cupu a brzy začnou hrát FA Cup. Poté také začne vyřazovací část Ligy Mistrů. Takže se už určitě nemůžeme dočkat na chvíli, kdy by kapitán zvedl nad hlavu některý z těchto pohárů, nejlépe všechny.

 

" Tento rok byl pro nás dobrý. Obhájili jsme titul v Premier League, vyhráli jsme Ligu Mistrů. Teď jsme vyhráli i KMS. Máme velké šance, abych vyhráli ještě více pohárů. Jsme stále ve hře o další 4 poháry," řekl Scholes.

 

" Mým cílem v roce 2009 je to, že chci vidět United vyhrávat vše, co se dá. A chtěl bych se také přičinit o tyto úspěchy, jednoduše být součástí tohoto skvělého týmu," dodal Scholes.

 

" Teď musíme ukázat, co v nás je. Před námi jsou těžké zápasy v Premier League, potom vyřazovací část v LM. Samozřejmě nebudeme ani ignorovat dva Anglické poháry," zakončil odchovanec Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.