Preview: LDU Quito

 V neděli 21. prosince v 11:30 nastoupí Manchester United proti Deportiva Universitaria de Quito a bude bojovat o to, aby vyhrál Mistrovství Světa klubů.

 

Zápas bude velmi napínavý. Všichni hráči i trenéři United potvrdili, že přijeli do Japonska proto, aby se vrátili jako Mistři Světa.

 

Manchester United má k dispozici všechny hráče, které na tento turnaj vzal. Dimitar Berbatov už je také v pořádku poté, co vynechal semifinále proti Gamba Osaka. Zápas ale začne z lavičky náhradníků. Není ještě připraven nastoupit úplně od začátku zápasu.

 

Ferguson nechce dělat v sestavě příliš změn. Garyho Nevilla pravděpodobně nahradí Rafael da Silva a uprostřed zálohy nastoupí vedle Paula Scholese střelec čtvrté branky v zápase proti Gamba Osaka, Darren Fletcher.

 

Cristiano Ronaldo asi nebude hrát v útoku, ale na kraji zálohy. V tomto případě by byl v útoku Carlos Tevez a Wayne Rooney. Jestli se Ferguson rozhodne, že na křídle bude Giggs s Nanim, tak do útoku půjde Ronaldo, kterého doplní jeden z dvojice Tevez-Rooney.

 

V týmu LDU Quito je zraněný Paul Ambrosi, 28letý obránce Ekvádoru. V semifinále s mexickým týmem Pachuca nehrál taktéž Christian Suarez a Alejandro Espinosa. Oba by ale už měli být připraveni, aby je mohl argentínský manažer Edgardo Buazy použít.

 

Manchester United odehrál pouze jeden zápas, když v semifinále porazil tým Gamba Osaka 5:3 po brankách Vidice, Ronalda, Fletchera a Rooneyho.

 

LDU Quito odehrál také jeden zápas, když v semifinále porazil tým z Mexika- Pachuca. Díky brankám Claudia Bielera v 4. minutě a Luise Bolanose ve 26. minutě vyhrál LDU Quito tento zápas 2:0 a postoupil do finále.

 

Manchester United na Mistrovství Světa reprezentuje Evropu, když vyhrál Ligu Mistrů. Tým LDU Quito je Americkým mistrem, když vyhrál Copa Libertadores, což je americká Liga Mistrů. Ve finále porazil brazilský tým Fluminense.

 

 LDU Quito se prezentuje typickým jížním fotbalem. Jejich hra je založená na technice, připomíná Španělský národní tým.

 

Svěřenci Sira Alexe Fergusona nesmí nic podcenit, protože LDU Quito je na tomto turnaji zaslouženě a určitě bude velmi vyrovnaným soupeřem.

 

 

NOMINACE: LDU Quito:

Brankáři: Jose Cevallos, Daniel Viteri, Alexander Dominguez,
Obránci: Norberto Araujo, Paul Ambrosi, Renan Calle, Neicer Reasco, Diego Calderon, Jairo Campos,
Záložníci: Alfonso, Obregon, Luis Bolanos, Patricio Urratia, Edder Vaca, Danny Vaca, Wiliam Araujo, Christian Suarez, Pedro Larrea, Alejandro Manso, Alejandro Espinosa, Israel Chango
Útočníci:Agustin Delgado, Claudio Bieler, Reinaldo Navia.

Manchester United:

Brankáři: Edwin van der Sar, Tomasz Kuszczak, Ben Amos,
Obránci: Gary Neville, Rafael da Silva, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, Jonathan Evans, Patrice Evra, John O’Shea,
Záložníci: Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs, Park Ji Sung, Darren Fletcher, Michael Carrick, Anderson, Paul Scholes, Darron Gibson, Nani,
Útočníci: Wayne Rooney, Dimitar Berbatov, Carlos Tévez, Danny Welbeck

 

 

Můj tip: 1:2 ( Výhra United)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.