Rooney chce vyhrát MS fotbalových klubů

Útočník Manchesteru United Wayne Rooney nebude brát FIFA Club World Cup na lehkou váhu, jelikož chce tuto trofej přidat do své sbírky.

Po remíze 0:0 s Tottenhamem odletěli hráči Manchesteru United do Japonska, kde se pokusí vyhrát MS fotbalových klubů. United kvůli této soutěži zmeškají příští ligové kolo, a pokud Liverpool vyhraje, budou na něj ztrácet už devět bodů. I když se hovoří o tom, že anglické kluby tuto soutěž neberou vážně, Wayne Rooney uvádí, že je odhodlán vrátit se z Japonska s vítěznou medailí.

"Říct, že jsme kluboví šampióni a nejlepší fotbalový tým na světě, by bylo úžasné. Náš cíl na začátku sezóny je vyhrát všechny soutěže, v kterých budeme působit. Pokud bychom vyhráli FIFA Club World Cup, byl by to skvělý úspěch a něco, na co by byli všichni hráči moc hrdí. Proto nejedeme do Japonska odpočívat, ale budeme chtít vyhrát, protože to chce jak manažer, tak hráči. Do United jsem přišel, abych vyhrával trofeje a vyhrát něco, co ještě anglický tým nevyhrál, nás motivuje ještě více. Jsme skoro v půlce sezóny a všichni se cítíme dobře. Zápasy se teď na nás valí ze všech stran, ale jako hráč chcete hrát dva zápasy týdně", řekl Rooney.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.