Fergie: Výsledek není nejhorší

 Sir Alex Ferguson nebyl naštvaný po bezbrankové remíze svých svěřenců na White Hart Lane proti Tottenhamu Hotspur.

 

 

Manchester United se mohl dostat k Liverpoolu na dosah dvou bodů, protože Liverpool remizoval v zápase s Hullem 2:2.

 

Bezbranková remíza Rudých ďáblů v Londýně tyto plány překazila. Hlavním strůjcem byl bezchybný Heureho Gomes, který vychytal několik gólových šancí ze strany United.

 

" Výslede je trochu frustrující, protože jsme dominovali, hlavně v druhém poločase. Tvrdě jsme pracovali, ale chybělo nám štěstí. Jejich brankář měl dnes velké štěstí," přiznal po zápase Ferguson.

 

" Poté, co body ztratil Arsenal i Liverpool, jsmě měli naději, abychom se dotáhli k Liverpoolu a utekli Arsenalu, to se ale nepovedlo. Do konce sezóny je ještě hodně času. Nechceme do konce roku ztratit body, takže jestli se nám to povede, tak budeme na dobré pozici," dodal Fergie.

 

Hodně práce měl v tomto zápase Gomes. Blízko k tomu, aby překonal van der Sara měl Luka Modric. Střela Chorvatského záložníka ale těsně minula branku.

 

" S Tottenhamem se nehraje nikdy dobře. Dělali jsme vše, aby jsme vstřelili branku. Od té doby, kdy tým převzal Harry Redknapp je v tom týmu více aktivity. Výsledek pro nás není nejhorší, ale ztráta nás samozřejmě mrzí," dodal Ferguson.

 

 Hráče Manchesteru United teď čeká přestávka od ligových zápasů. Rudí ďáblové odlétají do Tokia, kde odehrají Mistrovství Světa klubů.

 

" To je pro nás úspěch a jsme rádi, že tam jedeme. Reprezentujeme Anglii, protože jsme vyhráli Ligu Mistrů a budeme chtít vyhrát i tento turnaj," zakončil Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.