Scholes: Začneme střílet branky

 Neproduktivita hráčů Manchester United v posledních zápasech určitě nevyvedla z míry Paula Scholese. Včera jeho tým remizoval 0:0 z Tottenhamem.

 

Manchester United není v útoku nebezpečný, protože v posledních čtyřech zápasech v Premier League vstřelili jen čtyři branky.

 

" Nejsme v situaci, v jaké bychom chtěli být. Hrajeme fotbal ofenzivní, takže branky dřív, nebo později přijdou," přiznal Scholes pro MUTV.

 

 " Chtěli jsme tento zápas vyhrát, ale to se nestalo. Na White Hart Lane se nikde nehraje dobře. Dnes jsme získali bod. Chtěli jsme být na dosah Liverpoolu, který ztratil body s Hullem. Náš bod je ale lepší, než ten jejich," řekl Scholes, který narážel na to, že United porazili Hull, zatímco Liverpool prohrál s Tottenhamem.

 

 Paul Scholes se vrátil k fotbalu po dlouhé přestávce. Během Mistrovství Světa klubů v Japonsku určitě dostane tento hráč další šanci, aby dokázal, že nepatří do starého železa.

 

" Hrál jsem s Blackburnem 20 minut, poločas s Aalborgem a dnes také dvacet minut. Mám naděje, že v Japonsku odehraji alespoň jeden celý zápas," zakončil Scholes.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.