Tosic a Ljajic přiletěli do Manchesteru

Manchester United bude chtít podepsat kontrakt i s Adem Ljajicem, který odcestoval do Anglie spolu se Zoranem Tosicem.

Levé křídlo Zoran Tosic odletěl do Manchesteru, kde podstoupí lékařské testy, aby v lednu mohl přestoupit na Old Trafford. Manchester United už se na celém přestupu dohodl s Partizanem Bělehrad a úspěšně také pro hráče získal pracovní povolení. 20letý Tosic odletěl do Anglie ve středu večer poté, co odehrál za Partizan poslední zápas v utkání s Vojvodinou, které skončilo bez branek.

"Chystám se do Manchesteru, kde podstoupím lékařské testy, ale za tři dny se vrátím. Doufám, že vše bude v pořádku, ale musím přiznat, že je těžké opustit klub jako je Partizan. Ovšem, je to skvělý pocit vědět, že podepíšu smlouvu s největším fotbalovým klubem na světě, který mám v oblibě už od mých brzkých let. Mým cílem je pokračovat ve vývoji jako fotbalista a chci Manchesteru ukázat, že mým přestupem neudělali chybu", řekl Tosic.

Tosic do Manchesteru odletěl ale se svým spoluhráčem z Partizanu Bělehrad Ademem Ljajicem. Manchester má o Ljajice zájem už delší dobu a nyní to vypadá, že jej Manchester také získá. Ljajic by tak měl na Old Trafford také podstoupit lékařské testy. Ljajic ale nepřestoupí do Manchesteru United okamžitě, jako Tosic. Hráč zůstane v Partizanu ještě minimálně šest měsíců, ale je také možné, že zde zůstane i v příští sezóně.

"V Manchesteru jsem byl jednou jako host. Měl jsem příležitost se podívat, jak zde věci fungují, a nyní se na to budu moci zase podívat. V Partizanu zůstanu minimálně do konce sezóny a pak se uvidí, co bude", řekl Ljajic.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.